Atnaujinta: 2005.02.21  
 


InPleno Lietuviļæ½kai   InPleno Lietuviļæ½kai
 
   
 
 
2004 m. gruodžio mėn. Šiaurės miestelio prekybos centre „Banginis“, P. Lukšio g. 34 Vilniuje, duris atvėrė naujasis „Lietuvos Telekomo“ sporto klubas, kuriame net ir išrankiausi sporto mėgėjai gali išsirinkti sau tinkamą treniruotę.
Išsamiau apie tai... >>>2004 m. lapkričio mėn. Prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“ pradėjo savo veiklą grožio salonas „Buržua“
Išsamiau apie tai... >>>Ekstremalu, bet saugu. Saugu, nes kokybiška. Kokybiška, nes profesionalu. Visiems metų, savaitės ir paros laikams. Ore, ant žemės ir vandenyje. Vienam ir komandai. Betuokiu oru, bet kurioje šalyje...
Išsamiau apie tai... >>>Reorganizuojant LR SPAB "Lietuvos Energija" įsteigta viena iš keturių naujų akcinių bendrovių: "Vakarų skirstomieji tinklai".
Išsamiau apie tai... >>>33 aukštų 17,3 tūkstančio kvadratinių metrų ploto biurų pastatas "Europa" oficialiai atidarytas 2004-ųjų gegužės 1-ąją.
Išsamiau apie tai... >>>Šių metų balandžio 28 dieną Vilniaus „Akropolyje” atvėrė duris nauja videoteka. Tai pirmasis „Videoplanet” videotekų tinklo nuomos ir prekybos taškas Lietuvoje.
Išsamiau apie tai... >>>Lietuvos parodų centre „Litexpo“ balandžio 22-25 d. vyko 10-oji tarptautinė paroda „Baldai 2004“. Jos metu buvo pristatomi įvairiausios paskirties baldai bei naujausios baldų dizaino idėjos.
Išsamiau apie tai... >>>
 
2004 metų kovo 3 d. Lietuvos sporto sostinėje Kaune atvėrė duris naujas sporto baras “Top sport” (Maironio 19 g. prekybos ir pramogų centre “Sostinė”)(interjero autorės - architektės J.Kučienė ir E.Varanauskienė).
Išsamiau apie tai... >>>
 

ArchyvasNorėdami apžiūrėti padidintas pavyzdžių nuotraukas, tiesiog spustelkite reikiamą paveikslėlį. 
 
 
 
baldai, Inpleno baldai, In Pleno, nestandartiniai baldai, projektavimas, interjeras, dizainas,laminatas, HPL,trosas, nerūdijantis plienas,tvirtinimo elementai dekoras , dekoratyvinis tinkas, faktūrinis tinkas,sienų dekoravimas, statyba, ABET, Jakob, apdaila, barai, recepcijos baldai, dekoravimas, parduotuves, gamyba, prekybinė įranga, interjero detalės